Volná pozice

Provozně-administrativní technik

Přidej se k nám!  Věnujeme energii a čas těm, kteří pracují s nadšením a vášní pro svůj obor. Spravedlivě oceňujeme ty, kteří pracují poctivě a s chutí.

Náplň práce

Řízení a koordinace provozních procesů v rámci firmy.

Správa personální agendy a její evidence (Zajištění náborů zaměstnanců, evidence smluv a složek zaměstnanců, kontrola výkazů práce.).

Správa agendy vozového parku a její evidence (Zajištění pravidelných kontrol a servisních oprav, knihy jízd, dálniční známky, pojištění).

Správa agendy nemovitostí a její evidence. (Zajištění a evidence smluv s nájemci, komunikace s dodavateli a evidence energií a služeb, návrhy optimalizace, řešení stížností a zajištění oprav).

Evidence listovní pošty.

Správa a evidence klíčů.

Provádění kontroly dodržování hygienických předpisů, předpisů v oblasti požární ochrany, ochrany a bezpečnosti zdraví při práci, pracovní kázně a vnitropodnikových směrnic.

Kontrola kvality a sledování úrovně poskytovaných služeb a spokojenosti zákazníků.

Kontrola správnosti postupu při účtování služeb a správnosti postupu při pohybu skladových zásob.

Řešení provozních problémů a reklamací.

Komunikace a úzká spolupráce se realizačním, projekčním a účetním oddělením.

Komunikace a se zástupci kontrolních orgánů a poskytování součinnosti.

Předkládání návrhů na dosažení vyšší kvality poskytovaných služeb.

Co požadujeme

Min. středoškolské vzdělání. Praxe v oblasti provozu a administrativy min. 2 roky.

Zkušenost s vedením zaměstnanců a přirozená autorita.

Pro-aktivní, kreativní a pozitivní přístup.

Loajalita, pečlivost a spolehlivost.

Týmový hráč.

Chuť učit se novým věcem a čelit profesním výzvám.

Znalost programů MS Office.

Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).

Trestní a morální bezúhonnost.

Časová flexibilita.

Co nabízíme

Práce v kanceláři.

Moderní prostředí s odpovídajícím technickým zázemím.

Dobrou dopravní dostupnost pracoviště (MHD)

Vstřícný přístup a dobré pracovní podmínky.

Možnost školení a odborného vzdělávání.

Firemní vozidlo, PC a telefon.

Občerstvení na pracovišti (káva, čaj či jiné drobné občerstvení).

Místo výkonu práce: Brno

Nástup možný ihned (nebo dohodou).

Máte zájem o tuto pozici?

TELEFON +420 728 187 310

Nebo vyplňte tento formulář