Volná pozice

Nákupčí / Přípravář

Přidej se k nám!  Věnujeme energii a čas těm, kteří pracují s nadšením a vášní pro svůj obor. Spravedlivě oceňujeme ty, kteří pracují poctivě a s chutí.

Náplň práce

Poptávka a zajištění stavebního materiálu. Poptání a vyhodnocení nabídek subdodavatelů.

Tvorba, správa a archivace objednávek, dodacích listů, faktur.

Archivace dokumentace k realizaci stavby.

Kontrola dodržování výrobních termínů.

Vedení skladové evidence drobného HM (nářadí, spotřební materiál, ochranné pracovní pomůcky, aj.).

Co požadujeme

Min. SŠ vzdělání nebo praxi v oboru min. 5 let se základní znalostí technologických postupů a orientaci ve stavební problematice.

Samostatnost v rozhodování, organizační schopnosti, flexibilita, spolehlivost a aktivní komunikace se subdodaveteli, zákazníky, realizačním a účetním oddělením.

Uživatelská znalost PC (MS Office).

Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).

Bez chuti pracovat, bez domluvy a společného sdílení know how to nejde! Potřebujeme komunikovat a předávat srozumitelně informace. Potřebujeme, aby na tebe bylo spolehnutí. Tvá práce byla samostatná, precizná, zodpovědná a systematická.

Co nabízíme

Zázemí stabilní firmy s několikaletou praxí a pestrým portfoliem zakázek.

Práce v kanceláři na plný úvazek.

Moderní prostředí s odpovídajícím technickým zázemím.

Dobrou dopravní dostupnost pracoviště (MHD, vlak).

Možnost školení a odborného vzdělávání.

Firemní vozidlo, PC a telefon.

Občerstvení na pracovišti (káva, čaj či drobné občerstvení).

Příspěvěk na stravování.

Sick-days.

Příležitostný home-office.

Vlastní organizace práce.

Místo výkonu práce: Brno a okolí.

Nástup možný ihned (nebo dohodou).

Máte zájem o tuto pozici?

TELEFON +420 728 187 310

Nebo vyplňte tento formulář