Volná pozice

Rozpočtář

Přidej se k nám!  Věnujeme energii a čas těm, kteří pracují s nadšením a vášní pro svůj obor. Spravedlivě oceňujeme ty, kteří pracují poctivě a s chutí.

Náplň práce

Příprava a sestavování rozpočtu a výkazů výměr, zpracování cenové kalkulace a přehledy jednotlivých zakázek. Provádění úprav a změn rozpočtů. Kontrola správnosti rozpočtů.

Poptání a vyhodnocení nabídek subdodavatelů. Provádění analýz a rozborů zadávací dokumentace jednotlivých nabídek.

Vedení stavebně realizační agendy a její archivace.

Aktivní komunikace s účetním oddělením a vedoucím zakázky.

Co požadujeme

Min. středoškolské vzdělání, PRAXE v oboru Přípravář - rozpočtář staveb.

Povědomí o stavebním zákoně č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů, a další související zákony.

Schopnost analyzovat podklady pro tvorbu rozpočtu. Orientaci ve výkresech a schopnost samostatně spočítat výkazy výměr a vytvořit položkový rozpočet.

Samostatnost poptání a komunikaci se subdodaveteli a vyhodnocení jejich nabídek.

Znalost a ovládání programů (KROS, RTS, MS Office).

Zkušenost s inženýrskou činností.

Řidičský průkaz sk.B (kontrola staveb).

Bez chuti pracovat, bez domluvy a společného sdílení know how to nejde! Potřebujeme komunikovat a předávat srozumitelně informace. Potřebujeme, aby na tebe bylo spolehnutí. Když se na něčem domluvíme, očekáváme výsledek.

Co nabízíme

Práce v kanceláři na plný úvazek.

Moderní prostředí s odpovídajícím technickým zázemím.

Dobrou dopravní dostupnost pracoviště (MHD, vlak).

Možnost školení a odborného vzdělávání.

Firemní vozidlo, PC a telefon.

Občerstvení na pracovišti (káva, čaj či drobné občerstvení).

Příspěvěk na stravování.

Sick-days. Příležitostný home-office. Vlastní organizace práce.

Místo výkonu práce: Brno.

Nástup možný ihned (nebo dohodou).

Máte zájem o tuto pozici?

TELEFON +420 728 187 310

Nebo vyplňte tento formulář