Volná pozice

Stavební mistr

Přidej se k nám!  Věnujeme energii a čas těm, kteří pracují s nadšením a vášní pro svůj obor. Spravedlivě oceňujeme ty, kteří pracují poctivě a s chutí.

Náplň práce

Technické a odborné vedení svěřených staveb.

Organizace postupu prací na stavbách a dodržování harmonogramu.

Vedení dokumentace spojené s výstavbou.

Řízení pracovníků na stavbách, komunikace se subdodavteli, investorem a projektantem.

Vedení kontrolních dnů na stavbách.

Přehled o ekonomice staveb.

Co požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání stavebního oboru, PRAXE s řízením staveb. Autorizace v oboru Pozemní stavby vítána.

Schopnost orientace ve výkresech, ve výkazech výměr a položkových rozpočtech. Samostatnost v rozhodování, organizační schopnosti, a komunikace se subdodaveteli. Zajištění dodávek materiálu, kontrola a řízení menších i větších staveb.

Ovládání programů (MS Office), Autocad výhodou.

Aktivní řidič sk.B.

Bez chuti pracovat, bez domluvy a společného sdílení know how to nejde! Potřebujeme komunikovat a předávat srozumitelně informace. Potřebujeme, aby na tebe bylo spolehnutí, aby tvá práce byla samostatná, precizní, zodpovědná.

Co nabízíme

Práce v kanceláři na plný úvazek.

Moderní prostředí s odpovídajícím technickým zázemím.

Dobrou dopravní dostupnost pracoviště (MHD, vlak).

Možnost školení a odborného vzdělávání.

Firemní vozidlo, PC a telefon.

Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, aj.).

Příspěvěk na stravování.

Sick-days. Vlastní organizace práce.

Místo výkonu práce: Brno a okolí.

Nástup možný ihned (nebo dohodou).

Máte zájem o tuto pozici?

TELEFON +420 728 187 310

Nebo vyplňte tento formulář